Edhouse nabízí pomoc dětem


Projekt Edhouse pomáhá!

Karanténa nedává zabrat jen dospělákům, ale také dětem, které rozhodně nezažívají ony romantické Dva roky prázdnin podle Julese Verna. Právě naopak. Dětem chybí společné aktivity, pohyb venku, hry a zkrátka se jim stýská po lidech, které nemohou vídat. Vnímají i technické problémy ve škole a někdy je výuka on-line nebaví. Protože je mezi námi edhousáky spousta rodičů, zažíváme s dětmi jejich nadšení i splíny o něco intenzivněji. Víme, jak je pro ně důležité být s kamarády a hrát si. To je důvod, proč jsme se rozhodli podpořit neziskové organizace, které chtějí realizovat aktivity určené dětem a mládeži a protože v minulosti jsme se zabývali podporou vzdělávání, chceme v tom pokračovat.

V tomto pilotním projektu podpoříme okres Olomouc a Zlín. I nadále však budeme rádi vyhledávat a podporovat aktivity mimo rámec tohoto projektu ve všech okresech, kde jsou naše pobočky (Zlín, Olomouc, Vsetín a Uherské Hradiště).

Jaké jsou podmínky?

Máte nápad na projekt, který byste realizovali ve zlínském či olomouckém okrese? Jednorázovka, anebo dlouhodobá aktivita? Na tom nezáleží, pokud to má smysl! Tady jsou podmínky pro žádost o finanční příspěvěk:

  • Účelem projektu/aktivity musí být podpora vzdělávání, osobního rozvoje, zvýšení kvalifikace, anebo zkvalitnění života u dětí a mládeže.
  • Protože je naší misí podporovat region, kde působíme, rozhodli jsme se podpořit projekty realizované na území zlínského a olomouckého okresu.
  • Podmínkou je prospěšnost veřejnosti/komunitě.
  • Každá organizace může podat pouze jednu žádost pro jeden okres.
  • Maximální výše příspěvku na projekt je ve výši 25 000 Kč, přičemž výše spoluúčasti není stanovena.

Jak zažádat o finanční příspěvek a další informace o projektu se dozvízte na našich stránkách ZDE.

Nabídky z našich akcí

20. 04. - 19. 05.
PRONÁJEM 116 až 316m2
BUDOVA 13 nabízí pronájem nebytových prostor pro Vaše podnikání v prodejní pasáži nově zrekonstruovan…
20. 04. - 19. 05.
PRONÁJEM PROSTOR 29,9m2
BUDOVA 13 nabízí pronájem nebytových prostor pro Vaše podnikání v prodejní pasáži nově zrekonstruovan…
28. 04. - 27. 05.
PRÁDELNA ZLÍN
Prádelna Zlín má OTEVŘENO. Potřebujete si vyprat doma nebo ve Vaší firmě? Zde je videonávod jak si jednoduše…