SM FinPro s.r.o.

SM FinPro s.r.o.

Objevte skvělé místo pro Vaše finance!

Poskytujeme komplexní služby v oblasti financí a zaměřujeme se na vzdělávání našich klientů. Hlavní vizí je vybudovat společnost, která bude dlouhodobě vytvářet kvalitní a stabilní zázemí pro klienty a spolupracovníky. V oboru působíme již od roku 2011 a naši leadři mají díky tomu řadu zkušeností, o které se s Vámi můžou podělit.
 
Dále se věnujeme odbornému poradenství pro firmy a podnikatele. Máme speciální sekci VIP investice pro sportovce.
Díky sestavení finančního plánu přímo na míru, pomáháme klientům dosáhnout vytyčených cílů, efektivně tvořit rezervy, snížit měsíční náklady, ochránit rodinné příjmy proti poklesu a kvalitně zajistit životní úroveň. Naším posláním je pomáhat lidem na cestě k finanční nezávislosti.
 
Odborníci z naší společnosti zastupují klienty při vyjednávání lepších podmínek u finančních institucí. Spolupracujeme s velkou většinou bank, pojišťoven, investičních společností, penzijních společností a stavebních spořitelen.
 
Zakládáme si na dlouhodobé spolupráci. S našimi klienty se potkáme na pravidelných servisních schůzkách a aktualizujeme nastavení navrženého finančního plánu tak, ať mají vždy to nejlepší řešení.
 
Působíme po celé České republice a především v lokalitách Zlín, Bystřice pod Hostýnem a Brno.
Objevte i Vy skvělé místo pro Vaše finance a Váš růst!
http://www.budova13.cz/s-sm-finpro
SM FinPro s.r.o. - Půdorys
SM FinPro s.r.o.
Vavrečkova 7074
Zlín 76001
mob.: 775388247
Instagram: @smfinpro
Facebook: @SMFinPro
Po – Pá: 9:00 – 19:00
So – Ne: ZAVŘENO

Přihlásit se

Nabídky z našich akcí

Jsme dopravně-spediční společnost a na trhu působíme od roku 2000. Zabýváme se především dopravou, spedicí, logistikou a skladováním, vyřešíme ale i celní odbavení a INTRASTAT. K zajištění…Objevte skvělé místo pro Vaše finance! Poskytujeme komplexní služby v oblasti financí a zaměřujeme se na vzdělávání našich klientů. Hlavní vizí je vybudovat společnost, která bude dlouhodobě vytvářet kvalitn…V krámku Dary kraje vám nabízíme kvalitní a poctivé regionální potraviny. Najdete zde mléčné výrobky, kváskové pečivo, bio maso, uzeniny, ovoce a zeleninu a další skvělé potraviny…