ZIAJA

ZIAJA

ZIAJA. Nejvyšší kvalita za cenu, která vás příjemně překvapí.

Ziaja je polská rodinná firma s 25 letou zkušeností na farmaceutickém trhu a trhu s péčí o pokožku.
Ziaja je vedoucí producent na polském trhu s více než 50 miliony prodaných kusů ročně a ročním obratem více než 60 milionů EUR.
Výroba je realizována v moderních zařízeních situovaných v ekologické zóně s vlastním výzkumem a vývojovými laboratořemi.
Nabízíme více než 900 výrobků péče o krásu pro obličej, tělo i vlasy a farmaceutika nejvyšší kvality.
Mezinárodní nabídka zahrnuje okolo 200 výrobků přizpůsobených veškerým potřebám pokožky.
Koncept výrobků Ziaja je založen na filozofii poskytovat našim zákazníkům vysoce kvalitní produkty za atraktivní ceny. Konkurenceschopná cena jde ruku v ruce s bezpečností a účinností veškerých produktů.

Kvalita
Pracujeme podle přísného systému výrobních standardů kvality: vysoká kvalita výrobků Ziaja je zaručena normou ISO 9001:2008 a standardy GMP.
Každý výrobní postup je připravován s velkou péčí, ve smysludermatologických a fyzikálně- chemických standardů a je v souladu s kosmetickou legislativou EU.

Žádný ze vstupních materiálů není testována na zvířatech ani klasifikován jako CMR karcinogenní, mutagenní nebo ovlivňující reprodukci. Všechny jsou klasifikovány jako REACH.

Naše výrobky jsou podrobovány početným zkoškám:
zkoušky účinnosti jsou realizovány na interních pracovištích Visia a Courage Khazaka
aplikační a dermatologické testy jsou realizovány pod dohledem dermatologů
zkoušky dalších výrobků podle způsobu jejich použití jsou realizovány ve spolupráci s ophthalmology, gynekology a zubaři
hodnoceni hypoalergenních vlastností je realizováno v rámci zkoušek in vivo

Z našich výrobků odstraňujeme dráždidla a látky způsobující akné.
Obsah umělých konzervačních látek je snížen na nezbytné minimum.

ZIAJA - Půdorys
ZIAJA

BUDOVA 13b
2NP - Vstup z ul. Dvacátá

Vavrečkova 7074
Zlín 76001

www.ruzova10.cz
+420776611317

PO - PÁ 8:30 - 17:00

Přihlásit se

Nabídky z našich akcí

Důvěryhodné, osobní, profesionální.Chtěli jsme se vymanit z velkých uskupení a představit opravdu osobní a důvěryhodné poradenství a zejména překonat negativní zvuk, které si v Česku spojení „finančn…Co takhle rychlý, ale dobrý a kvalitní obídek nebo svačinku? A nebo od 7:30 fajnovou snídaňi? > TÝDENNÍ MENU ZDE Zastav se na italské špagety a omáčky které jsou navíc všechny přirozeně bezlepkové!…  Jsme firma s dlouholetou tradicí na evropském trhu. Dohlížíme nejen na jedinečné provedení našich vzorů ložního povlečení a dek, ale samozřejmě i na kvalitu materiálu, ze kterého je povlečení vyráběno.…